ROA Plus Organik Sıvı Gübre(30ml)

Yaprak uygulaması : Topraksız kültürde su kültürü ve katı ortamda (torf,kokopit,perlit ve benzeri )yetiştireceğiniz çileklerinize 100lt suya 30ml Roa Plus Organik Sıvı Gübremizi karıştırarak ve hazırladığınız karışımı çileklerinizin yapraklarının altına , üstüne uyguladığınızda ve bu uygulamayı haftada 1 sefer tekrar ettirdiğinizde hiçbir pestisit ( Hastalık ve zararlılar için zehirli kimyasal ilaçlar ) kullanmadan sağlıklı , verimli yetiştiricilik yapmanızı sağlayacaktır.

Kök Uygulaması : 100lt lik Besin tankınızın içini 95litre PH 6 ile su hazırladıktan sonra ayrı bir 5lt su ile dolu kapta 10cc Roa plus organik sıvı gübremizi blendır veya uygun bir mikser ile karıştırdıktan sonra 100lt lik besin tankınıza ilave ederek damlama sulama ile verebilirsiniz. Yada hazırlamış olduğunuz 100lt lik karışımdan topraksız kültürde kokopit,torf ve benzeri ortamlara fide başı 200cc gelecek şekilde 15 günde 1 sefer uyguladığınızda ( Hastalık ve zararlılar için zehirli kimyasal ilaçlar ) kullanmadan ; sağlıklı , verimli yetiştiricilik yapmanızı sağlayacaktır.

Roa plus organik sıvı Gübre 30ml lik ambalajda olup 1adet fiyatı kdv dahil 41,30 TL. dir. Ticari yetiştiricilikte kullanmak üzere toplu siparişlerde özel fiyatlar uygulanır.

Özel fiyat için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz...

Sipariş ettiğiniz ürün Antalyadan Aras kargo ile Türkiyenin her yerine ve Kıbrıs dahil olmak üzere gönderilebilmektedir. Kargo ücreti alıcıya aittir.

Roa ürünlerimiz ile ilgili Resmi Kuruluşlarca yapılan laboratuvar çalışmalarını buradan inceleyebilirsiniz.

Roa ürünlerimiz ile ilgili daha detaylı bilgileri www.roabiyoteknoloji.com internet sitemizden görebilirsiniz.

asddd1

Roa Plus Organik Sıvı Gübre