Danışmanlık Hizmetleri

Topraklı ve topraksız tarımda bilinçsizce yapılan üretim sonucunda gübre ve ilaç masrafları , kalitesiz üretim ve sonu telafisi olmayan zarar ile sonuçlanmaktadır.

Firmamız tüm bu yanlış uygulamaların önüne geçmek suretiyle yatırımınızı ilk yıldan itibaren yüksek karlılıkla geriye döndürmek üzere bilgi birikimini , saha deneyimini ve tecrübelerini çilek üreticilerine sunmaktadır.

Topraksız kültür çilek yetiştiriciliğinde ticari olarak yetiştiricilik yapan yada yapmak isteyen üreticiler için en uygun ve en verimli tesis kurulumu ön bilgileri , bölgeye göre uygun fide çeşitleri ve fide dikim tarihlerini , fide teminini , doğru ve en verimli üretim planı , fide dikiminden hasada kadar tüm dönemlerde ; gübreleme ve sulama programı , hastalık ve zararlı teşhisi ve uygun ilaçlama programları , yüksek kalitede tonajlı çilek elde edilmesi , çileklerin nasıl toplanacağı ve hangi ambalajlarda pazara sunulacağı , çileklerin değerinde pazarlanması ile ilgili tüm bilgiler firmamız tarafından verilmektedir.

Tüm bunların yanı sıra hastalık ve zararlılarla mücadelede ; İnsan sağlığına zararlı kimyasal ilaç kullanmadan , organik ve biyolojik mücadele ile verimli, hastalıksız , tonajlı ve çilek meyvelerinde ilaç kalıntısı bulunmayan raf ömrü uzun , yola dayanıklı , A kalite çilek üretimini gerçekleştirebilir ve çileklerin ihracatını da gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz.

Danışmanlığımız doğrultusunda yapılan üretim sayesinde ; yatırımınızın en iyi ve çabuk şekilde geri dönüşüne ve ilk yıldan başlamak üzere ileriki yıllarda da yüksek karlılık getirmesine olanak sağlamaktadır.

Topraksız çilek üretiminde tüm sezon için fide dikim hazırlığından hasat sonuna kadar olan danışmanlık hizmeti ücretimiz için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz...

asddd1

as2